آموزش بلفاروپلاستی فوقانی (تئوری|عملی)

بیش از 20 سال سابقه برگزاری دوره‌های آموزشی پزشکی

اعطای مدرک معتبر بین‌المللی از آکادمی بیوکر اروپا

برگزاری بیش از 250 دوره حضوری و آنلاین + آموزش بیش از 12000 پزشک

آموزش بلفاروپلاستی فوقانی

1- آناتومی چشم (eye anatomy)

2- ارزیابی زیبایی شناختی ناحیه Periorbital

3- بلفاروپلاستی پلک زیرین چشم

4- بلفاروپلاستی پلاک بالایی چشم

توجه داشته باشید در بخش عملی فقط جراحی پلک فوقانی انجام می‌شود. جراحی پلک تحتانی و دیگر موارد در کارگاه فوق تخصصی فقط برای متخصصان برگزار می‌شود.

معرفی دوره آموزش بلفاروپلاستی فوقانی

بلفاروپلاستی یکی از عمل‌های جراحی زیبایی روز دنیا است که برای برداشتن پف پلک های چشم، اصلاح افتادگی پلک ها و برداشتن پوست اضافی اطراف چشم ها ابداع شده است. این عمل بسیار میان افراد میانسال و افرادی که سن بالایی دارند طرفدار دارد و با توجه به تکنیک های نوینی که در این حوزه ایجاد شده و در دسترس است، بلفاروپلاستی توانسته جایگاه خوبی میان علاقه مندان به زیبایی باز کند.

بلفاروپلاستی پلک فوقانی نوع خاصی از عمل بلفاروپلاستی است که در طی آن، فقط پلک بالایی هر دو چشم مورد اصلاح قرار می گیرد و با بلفاروپلاستی پلک تحتانی متفاوت است.

آموزش بلفاروپلاستی فوقانی چند سالی است که بسیار مورد توجه پزشکان و جراحان و متخصصان این حوزه قرار گرفته است و تصمیم گیری در خصوص انتخاب مجموعه ای که بتواند آموزش بلفاروپلاستی فوقانی را به صورت اصولی و حرفه ای و با توجه به اقلیم ایران و ساختار پوستی و ژنتیکی  و زیبایی شناختی نژاد ایرانی آموزش دهد، بسیار سخت است.

گروه پزشکی پاسارگاد به عنوان یکی از اولین مجموعه هایی که در ایران به صورت حرفه ای به موضوع آموزش بلفاروپلاستی فوقانی پرداخته است، تاکنون بیش از 100 دوره آموزشی را برای کادر درمان و پزشکان و پرستاران برگزار نموده و در این دوره ها بیش از 1000 نفر تحت آموزش تئوری و عملی آموزش بلفاروپلاستی فوقانی قرار گرفته اند.

از دلایل جذابیت دوره های آموزش بلفاروپلاستی پلک فوقانی گروه پزشکی پاسارگاد می توان به اعطای مدرک بین اللملی  از آکادمی بیوکر اروپا اشاره کرد که قابل استعلام بوده و در بسیاری از کشورهای جهان به عنوان مدرک معتبر و جواز فعالیت در این حوزه شناخته می شود. علاوه بر این، پشتیبانی کامل گروه پزشکی پاسارگاد از شرکت کنندگان در این دوره ها، اطمینان خاطری برای آنها ایجاد می نماید؛ چرا که فیلم های کامل آموزشی مربوط به بخش های عملی کلیه ادوار برگزار شده به مدت یک سال به صورت آنلاین در اختیار تمامی شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این در طول استفاده از آموخته ها، چنانچه سوال و مشکلی پیش بیاید، کارشناسان پشتیبانی ما در اسرع وقت به سوالات شما رسیدگی کرده و پاسخ ها را از متخصصان و مدرسان دوره دریافت کرده و برای شما ارسال خواهند کرد.

نظرات برخی پزشکان در مورد کارگاه‌ها