گام اول: ورود به سایت

برای استفاده از ویدئوها نیاز است که وارد حساب کاربری خود شده باشید. اطلاعات مربوط به نام کاربری و رمز عبور از قبل در اختیار شما قرار خواهد گرفت و دسترسی های لازم ایجاد خواهد شد.

برای ورود می توانید از این لینک استفاده نمایید و یا در بالای سایت، بر روی دکمه «ورود به پنل» کلیک نمایید.

پس از آن می توانید اطلاعات کاربری خود را وارد نموده و وارد فضای کاربری شوید.

گام دوم: انتخاب کارگاه مورد نظر

پس از ورود به حساب کاربری، به صفحه ای هدایت خواهید شد که لیستی از ورکشاپ ها برای شما نمایش داده خواهد شد.

با انتخاب کارگاهی که در آن ثبت نام کرده و دوره را با موفقیت به اتمام رسانده اید، در صفحه مربوطه لیست تمامی ویدئوهای آن کارگاه برای شما به نمایش درخواهد آمد و می توانید آنها را بدون محدودیت تماشا نمایید.

همچنین آخرین نسخه از جزوات آموزشی نیز برای دانلود و استفاده در دسترس شما خواهد بود.

نکات مهم

خطای عدم دسترسی

چنانچه پس از ورود و کلیک بر روی عنوان ورکشاپ، پیغامی مبنی بر عدم امکان نمایش ویدئوها برای شما نمایش داده شد، موضوع رو با پشتیبانی مطرح نمایید تا در اسرع وقت نسبت به بررسی موضوع اقدام نمایند.

زمان دسترسی به محتوا

شما از زمان عضویت در سایت، به مدت یک سال شمسی به ویدئوهای سایت دسترسی دارید و بدون محدودیت می توانید ویدئوهای فعلی و تمامی ویدئوهایی که در آینده به سایت اضافه خواهند شد را، مشاهده نمایید؛ مشروط بر اینکه تخلفی که منجر به سلب امتیاز عضویت شما می گردد، روی نداده باشد.

تخلفاتی که منجر به سلب مجوز بازدید ویدئوها خواهد شد

-- چنانچه به هر دلیلی محرز شود که ویدئوهای آموزشی سایت از طریق حساب های کاربری دانلود، ضبط و یا تکثیر شده، گروه پزشکی پاسارگاد این حق را برای خود محفوظ می دارد که شخص خاطی را از کلیه مجوزهای بازدید ویدئوهای سایت محروم نموده و پیگیری قانونی لازم را انجام نماید. همچنین رجیستری کاربر مربوطه در آکادمی بیوکر نیز باطل خواهد شد. بدین معنا که اعضای سایت تنها اجازه بازدید ویدئوها به صورت استریم در داخل سایت را دارند و هرگونه انتقال ویدئوها و محتوای آموزشی به هر قصدی به خارج سایت، تخلف محسوب می شود.
-- همچنین اعضای سایت حق ندارند اطلاعات کاربری خود اعم از نام، نام خانوادگی و ایمیل را تغییر دهند و تغییر موارد مذکور به هر دلیلی، به معنای سلب امتیاز دائم کاربر مربوطه خواهد بود.