دوره‌های تخصصی (تئوری و عملی)

بیش از 20 سال سابقه برگزاری دوره‌های آموزشی پزشکی

بهر‌مندی از مدرسین مجرب و متخصص

اعطای مدرک معتبر بین‌المللی از آکادمی بیوکر اروپا

آموزش تزریق ژل و بوتاکس

معرفی ورکشاپ‌های آموزشی

کارگاه تزریق فیلر و بوتاکس

جمعه 20 آبان | ساعت 9 صبح تا 7 شب

کارگاه لیزرها و دستگاه‌ها

دوشنبه 23 آبان | ساعت 9 صبح تا 3 عصر

کارگاه مزوتراپی و پی آر پی

سه شنبه 23 آبان | ساعت 4 عصر تا 8 شب

کارگاه تخصصی فیلر لب

دوشنبه 23 آبان | 4 عصر تا 8 شب

کارگاه لیفت با نخ

سه شنبه 24 آبان | 9 صبح تا 3 عصر

کارگاه جوانسازی ژنیتال (لابیاپلاستی، تزریق چربی اتولوگ و…)

شنبه 21 آبان | 9 صبح تا 3 عصر

کارگاه جراحی سانترال لب، چال گونه، بوکال فت و لیفت شقیقه

یکشنبه 22 آبان | 9 صبح تا 3 عصر

کارگاه جراحی Macs Lift

پنج شنبه 26 آبان | 4 عصر تا 8 شب

کارگاه سافت لیفت
(MD Codes & Botox)

پنج شنبه 26 آبان | 9 صبح تا 3 عصر

کارگاه بلفاروپلاستی فوقانی

چهارشنبه 25 آبان | 4 عصر تا 8 شب

کارگاه بلفاروپلاستی تحتانی

چهارشننبه 25 آبان | 9 صبح تا 3 عصر

راه‌های ارتباطی

جهت مشاوره و ثبت‌نام

پرسش‌های متداول

ورکشاپ‌های گروه پزشکی پاسارگاد مختص کادر درمان است؛ برخی از ورکشاپ فقط مخصوص پزشکان و جراحان و برخی دیگر برای سایر کادر درمان نظیر پرستاران و پیراپزشکان نیز قابل استفاده است. در صفحات مربوط به توضیحات هر ورکشاپ، واجدین شرایط قید شده است. همچنین می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی، از کارشناسان ما در این خصوص سوال بفرمایید.

به کلیه شرکت کنندگان در دوره‌های حضوری و آنلاین، مدرک معتبر بین‌المللی از آکادمی بیوکر اروپا اعطا خواهد شد که قابل استعلام بوده و به زبان انگلیسی می‌باشد. این مدرک، تأییدیه مهارت شما در زمینه مورد نظر می‌باشد.

گروه پزشکی پاسارگاد بیش از 20 سال است که ورکشاپ‌های آموزشی پزشکی را برگزار می‌نماید. تقویم آموزشی هر ماه در ابتدای هر ماه شمسی منتشر می‌شود. برخی از ورکشاپ‌ها هر ماه و برخی نیز بنا به فرصت اساتید و تقاضای پزشکان شرکت‌کننده، هر چند ماه یک بار برگزار می شوند.

گروه پزشکی پاسارگاد نمی‌تواند کیس و مدل در اختیار همکاران شرکت کننده قرار دهد. ترجیحاً در کلیه کارگاه‌ها شرکت‌کنندگان اقدام به رزرو کیس می‌کنند و با هماهنگی می‌توانند با همراهی مدرس بر روی مدل خود تمرین داشته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

شما برای ثبت نام می‌توانید با بخش پشتیبانی از طریق واتس‌اپ یا تلگرام در ارتباط باشید. ضمن ارسال مدارک از طریق پیام‌رسان‌ها، لینک‌های مربوط به ثبت نام و واریز وجه برای شما ارسال خواهد شد.

در کلیه ورکشاپ‌ها سعی بر این است تا به تعداد کافی، کیس‌های حضوری تدارک دیده شود تا در کنار مباحث عملی، یادگیری عمیق‌تری برای شرکت کنندگان شکل بگیرد. در عین حال، به دلیل گستردگی مطالب در برخی از ورکشاپ‌ها امکان تدارک کیس برای کلیه مباحث ممکن نیست و لذا با کمک ویدئوهای آموزشی دوره های گذشته مجموعه، توضیحات عملی ارائه خواهد شد.

در بخش عملی چنانچه کیس توسط شرکت کنندگان در ورکشاپ هماهنگ شده باشد، امکان تمرین مباحث بر روی کیس توسط شخص شرکت کننده در ورکشاپ ممکن می باشد.