گروه پزشکی پاسارگاد بیش از دو دهه است که فعالیت حرفه‌ای و تخصصی خود را در حوزه استتیک و جراحی آغاز نموده است و گروهی علمی – تخصصی در حوزه پوست، مو و تجهیزات مرتبط با آن می‌باشد که در نظر دارد با تکیه بر سوابق علمی و اجرایی منابع انسانی خود، خدماتی متفاوت و متمایز را در حوزه ارائه تجهیزات و لوازم، آموزش و خدمات درمانی ارائه  نماید.

گروه پزشکی پاسارگاد تلاش می‌کند با تکیه بر سوابق خود، همواره ارائه دهنده آخرین اطلاعات علمی و روش‌های جدید درمانی باشد و ضمن توسعه خدمات درمانی و آموزشی، شرایط انتخاب آگاهانه را در فضای رقابتی سالم برای افراد فراهم سازد.

پاسارگاد تنها نماینده رسمی و بین‌المللی آکادمی BIOCARE در ایران می‌باشد و همچنین وابسته به هیچ برند و محصولی نبوده و هیچ گونه شعبه‌ای در تهران و ایران ندارد. آکادمی بیوکر مورد تأیید GAIA و NVCG و انجمن سلطنتی پزشکی اروپا می‌باشد.

کلیه اساتید و مدرسان کارگاه های پاسارگاد، پزشکان و متخصصان مجرب و مورد تأیید آکادمی BIOCARE می‌باشند که تجارب خود را تاکنون به هزاران نفر از پزشکان متقاضی یادگیری این مهارت ها منتقل کرده اند. بسیاری از پزشکان دوره دیده در مرکز پاسارگاد، هم اکنون توانسته اند مراکز درمانی و زیبایی بزرگی را با اخذ مجوزهای لازم احداث نمایند که قاعدتا مهارت های کسب شده در گروه پزشکی پاسارگاد همواره پشتوانه راه آنها بوده است.

معرفی ورکشاپ‌ها (به زبان انگلیسی)

Introduction to Biocare Workshops

معرفی ورکشاپ‌ فیلر و بوتاکس

معرفی ورکشاپ کلینیکال اسکین کر

معرفی آکادمی بیوکر اروپا

معرفی ورکشاپ‌‌ها