راهنمای استفاده از سامانه آموزشی مبتنی بر نرم افزار Spot Player

به منظور تسهیل استفاده از ویدئوهای آموزشی برای کاربرانی که در ایران حضور دارند و همچنین حفظ مالکیت معنوی، گروه پزشکی پاسارگاد تصمیم به استفاده از سامانه آموزشی جدیدی گرفته است که در ادامه می توانید راهنمای آن را مطالعه نموده و به راحتی از آن استفاده نمایید.

چنانچه برای استفاده از سامانه در هر مرحله ای دچار مشکل بودید، حتما با شماره 09385670521 در ارتباط باشید تا همکاران بخش پشتیبانی راهنمایی های لازم را داشته باشند.

مرحله اول: نصب نرم افزار

برای استفاده از ویدئوها لازم است تا نرم افزار Spot Player را روی گوشی یا لپتاپ خود نصب کنید. در حال حاضر این نرم افزار برای گوشی های آیفون ارائه نمی شود و کاربران آیفون باید یا از لپ تاپ و دیوایس دیگری استفاده نموده و یا از نسخه web استفاده نمایند.در ادامه می توانید نسخه دلخواه خود را انتخاب نموده و دانلود نمایید.

مرحله دوم: وارد کردن لایسنس

هر شخصی پس از پایان دوره در مجموعه پاسارگاد صاحب یک کد اختصاصی دسترسی به ویدئوها به نام «لایسنس» خواهد شد که با این کد اختصاصی می تواند تا یک سال از زمان وارد کردن کد در نرم افزار، به تماشای ویدئوهای مربوط به دوره / دوره های خود بپردازد.

ممکن است شخصی با طی کردن چندین دوره در پاسارگاد، صاحب چندین لایسنس باشد که امکان وارد کردن همه آنها در نرم افزار Spot Player وجود دارد و محدودیتی در این زمینه نمی باشد.

شما با فشردن علامت + در بالای نرم افزار می توانید لایسنس دریافت شده از طرف پاسارگاد را به لیست لایسنس های خود اضافه کنید و بعد از آن، ویدئوهای مربوطه برای شما فهرست خواهند شد.

این ویدئوها قابل دانلود می باشند ولی فقط توسط همین نرم افزار قابل نمایش هستند.

محدودیت ها

1- محدودیت زمانی

شما از زمان وارد کردن لایسنس در نرم افزار، فقط یک سال برای استفاده از ویدئوها فرصت دارید. بعد از یک سال، لایسنس شما فاقد اعتبار بوده و ویدئوها نمایش داده نخواهد شد.

2- محدودیت تعداد دستگاه

شما از لایسنس خود تنها در 2 دستگاه می توانید استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر در یک لپتاپ نرم افزار را نصب و لایسنس را فعال نمایید، و همزمان در موبایل خود نیز این کار را انجام دهید، در لپتاپ یا موبایل دیگری امکان استفاده از لایسنس و مشاهده ویدئوها را نخواهید داشت. لذا حتما در این خصوص دقت لازم را داشته باشید.

3- محدودیت کپی رایت

چنانچه به هر طریقی معلوم شود که ویدئوها ضبط شده و منتشر شده است (چه به صورت خصوصی و چه به صورت عمومی)، دسترسی شما به صورت مادام العمر به ویدئوها قطع خواهد شد و به هیچ عنوان امکان استفاده از ویدئوهای پاسارگاد را نخواهید داشت. در عین حال، مجموعه پاسارگاد از حق خود برای طرح شکایت و پیگیری حقوقی استفاده لازم را خواهد کرد.